Hakkımızda

UGI'S, yurtdışındaki birikimlerini Türkiye sahasına taşıyan, çeşitli lezzetleri ve yerel damak tatlarını harmanlayarak müşterilere sunan bir markadır. Kalite prensiplerine bağlı kalarak müşteri memnuniyetini odak noktasına alan güler yüzlü ve eğitimli kadrosu, inovatif hizmet anlayışı ile beklentilerinizi bir üst seviyeye taşımaktadır.

UGI'S, sizleri her daim olmak istediğiniz yerde hissettirecek atmosferi, eşsiz lezzetleri ve misafirperverliği ile öne çıkmaktadır.

UGIS’S TINY COFFEE, göz alıcı tasarımı ve şıklığıyla birlikte, bir mobil kahve aracı olarak maksimum verimlilikle çalışma sağlamak amacıyla pratik ve işlevsel bir şekilde üretilmiştir. Tasarım estetiğinin ötesinde, bu ürünün temel odak noktası, mobil gıda işinde başarı elde etmek isteyenler için özel olarak seçilen yüksek kaliteli malzemelerdir. Bu sayede, kullanıcılar yalnızca estetik bir deneyim yaşamakla kalmaz, aynı zamanda işlerini daha verimli ve sorunsuz bir şekilde yürütmelerine yardımcı olan pratik özelliklerle donatılmış bir ürünle karşılaşırlar.

WhatsApp chat